Прайси

Верхняцька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

Національної академії аграрних наук України

ПРОПОНУЄ НА РЕАЛІЗАЦІЮ

насіння пшениці озимої м’якої:

           Ліра одеська (еліта)(Новинка)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високоврожайний. Різновид – еритроспермум. Середньостиглий, вегетаційний період 280 - 285 дні. Короткостебловий (86-92 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи «сильних» пшениць. Потенційна врожайність – 10,4 т/гаю Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

           Водограй б/ц (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Білоцерківська ДСС. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високопродуктивний. Різновид – лютесценс. Середньостиглий, вегетаційний період 280 - 285 дні. Короткостебловий (84-95 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи екстра сильних пшениць. Урожайність 78,2-101,8 ц/га. Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

           Катруся одеська (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високопродуктивний. Різновид – еритроспермум. Середньостиглий, вегетаційний період 280 - 285 дні. Короткостебловий (84-95 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи екстра сильних пшениць. Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи. Сорт витримує відхилення в строках сівби від оптимальних.

 

Кантата одеська (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високопродуктивний. Різновид – еритроспермум. Середньостиглий, вегетаційний період 280 - 285 дні. Короткостебловий (88-96 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи екстра сильних пшениць. Урожайність 7,8-10,2 т/га. маса 1000 зерен 42,5-46,3 г.  Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

Журавка одеська (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високопродуктивний. Різновид – еритроспермум. Середньостиглий, вегетаційний період 276-283 дні. Середньорослий (102-107 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи екстра сильних пшениць. Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

Житниця одеська ( І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Високоінтенсивного типу, універсального використання на високих і середніх агрофонах, високопродуктивний. Середньостиглий, вегетаційний період 282-287 дні. Короткостебловий тип, висота рослин 82-92 см. Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи сильних пшениць. Врожайність 8,3-12,9т/га. Різновид еритроспермум. Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

Литанівка ( еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут та ПрАТ «Селена». Внесений до реєстру з 2009 року. Рекомендований для вирощування в степовій та лісостеповій зонах країни. Різновид - лютесценс.  Середньорослий (96-114 см), сорт середньостиглий, високостійкий до вилягання,  осипання та проростання на пні. Морозостійкий та посухостійкий. Відноситься до сильних пшениць. Норма висіву 5,0-5,5 млн./га. Урожайність 7,6-11,4 т/га.

 

 

ячмінь озимий:

         Снігова королева (еліта)(Новинка)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Внесений до реєстру з 2016 року. Тип розвитку- дворучка. Різновидність паллідум. Високоінтенсивний, з потенційною врожайністю 9,0-10,0 т/га. Висота рослин 90 - 95 см. Стійкий до вилягання та осипання зерна. Має високу кущистість. морозостійкість та посухостійкість. Маса 1000 зерен 44 г. Норма висіву 4,5 млн/га.

 

Дев’ятий вал  (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Внесений до реєстру з 2015 року. Тип розвитку- дворучка. Різновидність паллідум. Високоінтенсивний, з потенційною врожайністю 9,0-10,5 т/га. Висота рослин 90 - 95 см. Стійкий до вилягання та осипання зерна. Має високу кущистість. морозостійкість та посухостійкість. Маса 1000 зерен 44-47 г. Норма висіву 4,5-5,0 млн/га.

 

 

жито озиме:

 

Велитень  (супереліта)

Оригінатор – Верхняцька дослідно-селекційна станція. Внесений до реєстру з 2004 року. Зона вирощування Полісся і Лісостеп. Сорт має високу посухостійкість та зимостійкість. Борошно має високі хлібопекарські властивості. Норма висіву насіння – 4,3-4,5млн./га.

 

 

 

 

 

Насіння затароване в мішки вагою 50 кг. Перед посівом протруїти.

Додаткову інформацію та заявку на придбання насіння можна отримати за  номерами  телефонів насіннєводи : (098)53-28-471 Олександр Володимирович

                                          (096)79-99-341 Олена Іванівна